Menu
Sepet

Sık Sorulan Sorular

 

Elbisem.com değişim süresi kaç gün?

 

Yasal süreye bağlı olarak siparişlerinizi 14 gün içinde değişime göndermeniz gerekmektedir. 14 gün süre geçtikten sonra değişim yapılmamaktadır. Yasal süre içerisinde değişime gönderdiğiniz takdirde 5 iş günü içerisinde değişim tamamlanmış olacaktır.

 

Elbisem.com’un farkı nedir?

 

Elbisem.com müşteri odaklı bir kurumdur. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır. Diğer e-ticaret sitelerine göre daha uygun fiyata satış yapmaktadır.

 

Kargoların elinize ulaşma süresi ne kadardır?

 

Kargolama satın aldığınız firmanın verdiği gönderim süresine göre değişmektedir. Ancak hedeflenen kargo süresi 1 hafta ile 10 gün arasında değişmektedir.

 

Elbisem.com’da nasıl satıcı olabilirim?

 

Elbisem.com’a üye olmanız gerekmektedir. Talebiniz tarafımızdan onaylandıktan sonra satıcı olmanız mümkündür. Üyelik için; https://elbisem.com/register

 

Başvurum onaylandıktan sonra Elbisem.com ile sözleşme imzalamam gerekiyor mu?

 

Evet. Tüm aşamaları geçtikten ve başvurunuz onaylandıktan sonra tarafımızdan size sunulacak sözleşmeyi imzalamanız gerekmektedir. Sözleşme tamamlandıktan sonra satışa başlayabilirsiniz.

 

Elbisem.com Kimdir?

 

Elbisem.com Hakan ZANBAK tarafından 24.04.2019’da kurulmuş sadece giyim sektörünü hedefleyen bir e-ticaret sitesidir. Müşteri memnuniyeti odaklı bir kurumdur.